O nas

Karpacz to nasze rodzinne strony. Tutaj się urodziliśmy i wychowaliśmy. Postanowiliśmy tu zostać i stworzyć Apartamenty Chopina 3 w Karpaczu. Wybraliśmy zaciszną część miasteczka, tuż przy lesie, w otoczeniu Karkonoszy. Tutaj odpoczywamy od zgiełku miasta i spędzamy cudowne chwile u stóp Karkonoszy.

Misja

Chcemy pokazać wszystkim gościom Karpacza, że małe rodzinne apartamenty to najlepszy wybór. Zależy nam, by każdy wyjechał zadowolony, dlatego każdego naszego Gościa traktujemy indywidualnie. Każdy ma inne potrzeby – staramy się spełnić wszystkie!

Wizja

Wiemy jak stresujące są wyjazdy, gdzie należy pomyśleć o każdym szczególe. W naszych apartamentach jest ekspres do kawy wraz z kapsułkami, sól, cukier, pieprz. Są sztućce i naczynia do przygotowania posiłków, a także wino na przywitanie 🙂

Wartości

Nasze apartamenty urządzaliśmy z wielką pasją. Są estetyczne, gustowne i wygodne. Staramy się być pomocni dla każdego i traktować wszystkich gości z należnym szacunkiem i zrozumieniem dla najróżniejszych sytuacji.

Zapewniamy komfortowe warunki na krótkie i długie wyjazdy

Karpacz, położony w malowniczych Sudetach, jest jednym z najpopularniejszych miejsc w Polsce na spędzanie urlopu. To idealne miejsce dla miłośników przyrody, którzy pragną cieszyć się pięknem krajobrazu podczas pieszych wędrówek czy wycieczek rowerowych.

Apartamenty z własną wypożyczalnią na stoku!

Karpacz oferuje doskonałe warunki do uprawiania narciarstwa. W okolicy znajdują się stoki o różnym stopniu trudności, zarówno dla początkujących, jak i dla zaawansowanych narciarzy.
Dla naszych gości oferujemy preferencyjne ceny wynajmu sprzętu narciarskiego i snowboardowego.
Mamy również sowich instruktorów. Zadzwoń do nas i dowiedz się więcej.

Scroll to Top